Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Fresh Film Fest

Fresh Film Fest

Fresh Film Fest je mezinárodní soutěžní filmový festival, zaměřující se především na studentskou a debutovou tvorbu.
HC Energie Karlovy Vary

HC Energie Karlovy Vary

HC Energie Karlovy Vary
Nordic Walking

Nordic Walking

Vyzkoušejte zbrusu nový sport – NORDIC WALKING neboli severskou chůzi. Za hodinu spálíte 400 kcal, zlepšíte držení těla a fyzičku zvýšíte o 40%. NORDIC WALKING pochází z Finska, je určen pro každého bez ohledu na talent, kondici a věk. Je to chůze se speciálními hůlkami. Mnozí hovoří o NORDIC WALKING jako o novém "zdravotním sportu".

Grandhotel Pupp Karlovy Vary

Grandhotel Pupp Karlovy Vary

Grandhotel Pupp Karlovy Vary
VLL Karlovy Vary  Sadový Pramen, Chopin ,Bellevue

VLL Karlovy Vary Sadový Pramen, Chopin ,Bellevue

VLL Karlovy Vary poskytuje léčebnou péči s využitím přírodních léčivých pramenů pro vnitřní i vnější balneaci, vhodně kombinovatelnou s dietoterapií a léčebnou výživou. VLL má tři provozní střediska (lázeňské domy Sadový Pramen, Chopin a hotel Bellevue), které jsou rozmístěny v bezprostřední blízkosti centra lázeňské části Karlových Varů, s ideální dostupností ke všem významným historickým a kulturním památkám města.
Lázeňský hotel Thermal

Lázeňský hotel Thermal

Lázeňský hotel Thermal Vám nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích i v apartmánech. Pokoje s lodžiemi skýtají nádherný výhled na lázeňskou část města, z pokojů s francouzskými balkony je jedinečný pohled na termální bazén vybudovaný ve skále nad městem. Moderní čtyřhvězdičkový hotel je umístěn v centru Karlových Varů na okraji lázeňské zóny, nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny.

Krajská knihovna Karlovy Vary

Krajská knihovna Karlovy Vary

Čeká vás příjemné prostředí a vždy ochotný odborný personál ,vyberete si z 145.173 knih, 22. 201 AV-médií a 132.028 časopisů a brožur ,umožíme vám přístup do licencovaných plnotextových databází (Anopress, ČTK, ASPI, EBSCO, VPK, Manuscriptorium),nabízíme rešeršní služby ,v rámci Herního klubu i mimo něj si můžete zahrát deskové logické a stragické hry ,připravujeme pro vás přednášky odborníků z oblastí historie, region, příroda  ,studentům pomůžeme v orientaci v databázích při přípravě seminárních prací ,pro lidi se zrakovým postižením máme 2.019 titulů zvukových knih a navíc donáškovou službu zdarma .
 Oddíl vodního slalomu SK HUBERTUS Karlovy Vary

Oddíl vodního slalomu SK HUBERTUS Karlovy Vary

Oddíl vodního slalomu SK HUBERTUS Karlovy Vary
Obchodní centrum Atrium Karlovy Vary

Obchodní centrum Atrium Karlovy Vary

Obchodní centrum Atrium Karlovy Vary
Golf Resort Karlovy Vary a.s.

Golf Resort Karlovy Vary a.s.

Golf Resort Karlovy Vary a.s. vznikla spojením předních karlovarských firem v roce 1996 za účelem provozování sportovní činnosti, zejména golfu. Po odsouhlasení vítězného podnikatelského záměru předloženého Golf Resortem Karlovy Vary a.s. městskému zastupitelstvu, došlo k dlouhodobému pronájmu městských pozemků, na kterých se golfové hřiště nachází. Od této doby se akciová společnost stala investorem a správcem a od roku 2004 majitelem areálu.
G. BENEDIKT KARLOVY VARY Porcelán pro hotely a gastronomii

G. BENEDIKT KARLOVY VARY Porcelán pro hotely a gastronomii

Důvěřujte tradici. Pod značkou G.Benedikt najdete záruku nejvyšší kvality a více než 120 let zkušeností.Překvapte své hosty porcelánovou sadou s vlastním firemním logem či dekorem, který jste sami navrhli. Kontaktujte nás se svým nápadem, pomůžeme Vám ho zrealizovat.

Karlovarský symfonický orchestr

Karlovarský symfonický orchestr

Karlovarský symfonický orchestr byl v roce 1835 založen Josefem Labickým jako sezónní lázeňské těleso. Labického syn August je o 40 let později proměnil ve stálý symfonický orchestr s rozsáhlou působností a všestranným repertoárem. V roce 1894 řídil v Poštovním dvoře kontinentální premiéru Dvořákovy Novosvětské symfonie. V letech 1911 - 1941 stál v jeho čele Robert Manzer, který pozvedl orchestr na pozoruhodnou uměleckou úroveň a navázal styky s významnými osobnostmi evropské hudby, mimo jiné P. Casalsem a R. Straussem.
Galerie umění Karlovy Vary

Galerie umění Karlovy Vary

Galerie je odborným zařízením, které od roku 1953 v lázeňském prostředí Karlových Varů a jejich regionu uchovává, zhodnocuje a přibližuje české umění 20. století ve stálých expozicích, krátkodobých výstavách, publikační činnosti a kulturně vzdělávacích programech. Galerie za dobu svého trvání shromáždila obsáhlé sbírky českého umění, z nichž nejvýznamnější a nejhodnotnější díla jsou trvale prezentována v počtu asi stopadesáti obrazů a soch.
Army obchod - Army shop

Army obchod - Army shop

Pro milovníky army, maskáčů a vojenské výzbroje dováží Army obchod oblečení, špičkovou vojenskou výbavu a doplňky z Německa, USA. Náš Army shop nabízí široký sortiment kvalitního zboží. V Army shopu také naleznete použité originální zboží z americké a německé armády. Vše naleznete v našem Army shopu a ještě vám zboží dodáme do 48 hodin od objednání! Při objednávce nad 2000,- v našem Army shopu máte poštovné a balné zdarma. Nepřehlédněte také výprodej Army shopu.
Lázeňský hotel Imperial **** Karlovy Vary

Lázeňský hotel Imperial **** Karlovy Vary

Nedávno zrekonstruovaný stylově zařízený neoklasicistní Lázeňský hotel Imperial **** poskytuje vysoký zákaznický komfort i nejnáročnějším hostům. Výběr vynikajících jídel z mezinárodní kuchyně nabízejí restaurace Praha a Paříž, příjemnou stylovou atmosféru můžete vychutnat v kavárně Vídeň a při společenských příležitostech či jednáních je možné využít také Prezidentský a Hudební salonek. Dále je zde pro Vás k dispozici koncertní sál, beauty studio nebo krytý bazén. V bezprostřední blízkosti pak Sportcentrum a Indoor Golf Imperial.


Počasí
Karlovy Vary

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics