Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Statek Bernard

Statek Bernard

Velkolepý řemeslný jarmark, na kterém se Vám představí desítky různých řemeslníků z celé republiky, jejichž práci si budete moci sami vyzkoušet!
Kosmetický salón U tří kytiček

Kosmetický salón U tří kytiček

Naše kosmetické studio nabízí kvalitní kosmetické služby za dostupné ceny s použitím špičkových přístrojů a značkové kosmetiky. Studio nabízí všechny obvyklé kosmetické služby. V našem studiu provádíme: kosmetiku, úpravu obočí, peeling, gommage, masáž obličeje a dekoltu a mnohé další.
Limuzína Transport

Limuzína Transport

Společnost Limuzína Transport vznikla za účelem zpřístupnit luxusní přepravu limuzínou i běžnému zákazníkovi se zachováním maximální kvality nabízených služeb. Avšak našimi nejčastějšími zákazníky jsou západočeské hotely a jejich hosté. Současně se spolupodílíme na ruzných typech akcí. Příkladem jsou svatby, oslavy, maturitní plesy, speciální akce, romantické projížďky po městech, výlety po krásách Čech a do zahraničí.
restaurace Alexander

restaurace Alexander

Příjemná a luxusní restaurace Alexander je srdcem hotelu Humboldt v historickém centrum Karlových Varů. Nabízí pestrou škálu pokrmů od čerstvých salátů, předkrmů a polévek, přes lákavé speciality z ryb , jehněčího či zvěřiny, vegetariánská jídla, až po nejoblíbenější stálice české kuchyně. Lahodnou tečkou může být pak lehký dezert či točené světlé nebo tmavé pivo s výraznou chutí. Každý den pak pro Vás máme navíc připravenou lákavou speciální nabídku dle sezony či ročního období a to vždy ze zaručeně čerstvých potravin. Součástí restaurace je i nádherná slunná venkovní terasa, která skýtá klidné posezení s příjemným romantickým výhledem na říčku Teplá. Rozsáhlé prostory restaurace „Alexander", které zahrnují - velký restaurant, menší předsálí, separé salónek, bar a přilehlou terasu, lze využít pro oslavy či jiné akce až do počtu 70 osob. Na přání pro Vás zorganizujeme vaši individuální soukromou či firemní akci .Těšíme se na Vás!
Hotel Humboldt s.r.o.

Hotel Humboldt s.r.o.

Humboldt Park Hotel & Spa sídlí v samém srdci historického centra Karlových Varů. Butikový spa hotel na vysoké úrovni se nachází ve vile klasicistního slohu, která pochází z roku 1872. V roce 2006 byla kompletně zrenovována a za pečlivého dohledu na zachování historického půvabu, byla přestavěna na luxusní 4hvězdičkový hotel – lázeňský hotel Humboldt Park Hotel & Spa. Hotel nabízí ubytování ve čtyřech kategoriích přičemž všechny pokoje jsou zařízeny individuálně. Některé pokoje mají balkony s výhledem na říčku Teplou a malebné staré město. Technický standard pokojů je na nejvyšší úrovni. Televizory s plochou obrazovkou, bezdrátová síť LAN a vysokorychlostní připojení k internetu zcela zdarma. Hotel nabízí také široké spektrum spa procedur a doplňkových služeb, které jistě Váš pobyt v této jedinečné atmosféře příjemně doplní. Využijte naší speciálních balíčků a přijeďte na pár dní relaxovat.
Especial s.r.o.

Especial s.r.o.

Naše společnost Especial s.r.o. byla založena za účelem poskytnutí kompletního realitního servisu na vysoké profesionální úrovni našim klientům a podpory rozvoje trhu s byty a nemovitostmi v České republice. . Dále naše společnost poskytuje pronájem osobních motorových vozidel, přepravu osob a ochranu majetku a osob. . K naší další aktivitě patří zajištění potřebných administrativních služeb pro cizince, žijící na území ČR. Podrobnější popis těchto služeb máte k dispozici zde, v pravém rámečku. . Pevně věříme, že budete s naším servisem plně spokojeni.
agentura RAFAEL s.r.o.

agentura RAFAEL s.r.o.

Pořádáme rekvalifikační a odborné kurzy v oblasti péče o tělo. akreditovaný kurz MZČR - MASÉR, MŠMT - MASÉR PRO SPORTOVNÍ MASÁŽE, KOSMETICKÉ SLUŽBY, MANIKÚRA, PEDIKÚRA
Pension Villa Maria

Pension Villa Maria

Pension je situován přímo v srdci Karlových Varů, v překrásné vilové čtvrti 300m nad Vřídelní kolonádou, odkud se během několika minut dostanete do všech hlavních městských lokalit. Nabídka ubytování: varianty pokojů: 2 a 4-lůžkové apartmá, terasa; vybavenost: sprcha, WC, TV, rádio; služby: snídaně, parkoviště, telefon, fax, internet .
Karlovarský Deník

Karlovarský Deník

Karlovarský deník, dříve Karlovarské noviny, vychází od roku 1991.V pravidelném rozsahu 16 až 32 stran přináší svým čtenářům aktuální zpravodajství nejen ze světa a z České republiky, ale především z jejich nejbližšího okolí.Denně přináší na pěti až šesti stránkách informace z regionu. Lidé se dočtou o denním dění nejen v okresním městě, ale i v malých obcích regionu. Velká pozornost je věnována sportu. Zkrátka si nepřijdou ani milovníci historie a kultury. Zajímavým problémům věnujeme celé stránky. Slovo dáváme i našim čtenářům, jejich názorům a připomínkám. Deník obsahuje i speciálně zaměřené přílohy.

 

Letiště Karlovy Vary

Letiště Karlovy Vary

Založení letiště u lázeňského města Karlovy Vary bylo vyvoláno rozvojem letectví a civilní letecké dopravy u nás v počátku 20. let. Městská rada již v roce 1925 správně odhadla nezbytnost leteckého spojení s ostatními městy u nás i v zahraničí. V součinnosti s městskou radou Mariánských Lázní, kde se v té době rovněž rozhodovalo o založení letiště, byl předložen záměr leteckého spojení mezi Mariánskými Lázněmi, Karlovými Vary, Chemnitzem, Lipskem a Berlínem. V Mariánských Lázních byla situace s vybudováním letiště vyřešena rychleji. V místě katastru obce Skláře již v roce 1926 firma Avia, zaregistrovaná jako M. Bondy a spol. Praha, zahájila leteckou dopravu mezi Mariánskými Lázněmi a Prahou
HC Energie Karlovy Vary

HC Energie Karlovy Vary

HC Energie Karlovy Vary
Restaurace Panorama

Restaurace Panorama

Restaurace Panorama
VLL Karlovy Vary  Sadový Pramen, Chopin ,Bellevue

VLL Karlovy Vary Sadový Pramen, Chopin ,Bellevue

VLL Karlovy Vary poskytuje léčebnou péči s využitím přírodních léčivých pramenů pro vnitřní i vnější balneaci, vhodně kombinovatelnou s dietoterapií a léčebnou výživou. VLL má tři provozní střediska (lázeňské domy Sadový Pramen, Chopin a hotel Bellevue), které jsou rozmístěny v bezprostřední blízkosti centra lázeňské části Karlových Varů, s ideální dostupností ke všem významným historickým a kulturním památkám města.
Lázeňský hotel Thermal

Lázeňský hotel Thermal

Lázeňský hotel Thermal Vám nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích i v apartmánech. Pokoje s lodžiemi skýtají nádherný výhled na lázeňskou část města, z pokojů s francouzskými balkony je jedinečný pohled na termální bazén vybudovaný ve skále nad městem. Moderní čtyřhvězdičkový hotel je umístěn v centru Karlových Varů na okraji lázeňské zóny, nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny.

 Oddíl vodního slalomu SK HUBERTUS Karlovy Vary

Oddíl vodního slalomu SK HUBERTUS Karlovy Vary

Oddíl vodního slalomu SK HUBERTUS Karlovy Vary

České květiny - online květinářství

Počasí
Karlovy Vary

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 574 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics